Pi. jún 14th, 2024

Tento zápas venujem Slovensku, hlási Attila Végh pred odvetou s Karlosom!

Attila Végh

V sobotu 8. júna 2024 sa slovenský zápasník Attila Végh postaví v tzv. odvete storočia proti Karlosovi Vémolovi. Ich súboj sa uskutoční v rámci podujatia Oktagon 58. Attila pred odvetou vyhlásil, že by tento zápas rád venoval našej krajine.

Po prvom vážení pred odvetou Vémola vs Végh 2 sa zdal byť slovenský fighter trošku pokojnejší, než jeho český náprotivok. Attila zvládol prvé váženie úspešne a následne poskytol rozhovor médiám.

Nižšie je krátke video (4 min), kde sa niekdajší šampión Bellatoru vyjadruje ku svojim pocitom pred sobotňajším súbojom. Na konci rozhovoru Attila Végh povedal, že by tento zápas rád venoval našej krajine.

Tiež vyhlásil, že si cení najmä tých fanúšikov, ktorí pri ňom budú stáť nielen pri víťazstve, ale aj pri prípadnej prehre. Od Karlosa neočakáva v zápase žiadne taktické vyčkávanie, ale okamžitý nástup.

Ak máme medzi nami fanúšikov Oktagonu, tak schválne, ako to zajtra tipujete? Za nás vyhrá Attila, ktorý je favorit aj podľa stávkových kancelárií. V čase písania článku je kurz 1,70 na Attilku a 2,06 na Karlosa.

Vémola vs Végh 2: Attila rozhovor pred zápasom

Foto: OktagonMMA

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *