Toto je vraj najprsatejšia žena na Slovensku: Zoznámte sa s Nikol, prezývanou Bimbo Doll

Milan Lasica raz povedal, že po celom svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami, len na Slovensku nemusia, pretože oproti už ide ďalšia. Tentokrát sa môžete takto virtuálne zoznámiť s ďalšou zaujímavou a netradičnou Slovenkou. Nikoleta Móricová dostala na začiatku roka 2023 titul najprsatejšia žena na Slovensku. Prezývajú ju Bimbo Doll!

Nikoleta Móricová, na nete uvádzaná aj ako Nicoleta Moritz, je študentkou psychológie a nedávno o nej písali naši českí kolegovia z redakcie Extra.cz. Tí o nej dokonca uviedli, že vyzerá ako Bimbo Doll, čo je označenie pre dievčatá a ženy, ktoré majú radi plastické operácie a prezentujú sa luxusom.

Niektorí z vás ich v komentároch zvyknú nazývať umelé, prípadne aj horšie, ale o tom potom. Späť k Nikolete, ktorú si napríklad na Facebooku už našlo bezmála 10 tisíc sledovateľov a ďalších takmer 90 tisíc fanúšikov má na Instagrame.

Pri pohľade na jej fotky nejednému mužovi padne pohľad na jej poriadne nadupaný dekolt, vďaka ktorému dostala v januári 2023 neoficiálny internetový titul najprsatejšia žena na Slovensku.

najprsatejšia žena na Slovensku

Nikoleta tvrdí, že jej vzhľad nijako nesúvisí s túžbou po luxuse. Pre spomínaný web Extra.cz uviedla: „Mojim cieľom nie sú drahé kabelky, ani život v prepychovom dome. Vážne to nie je o materiálnych snoch.“

Je teda Nikol naozaj najprsatejšia žena na Slovensku? Ak sa niektorá krásna dáma pýši ešte väčšími prednosťami, poprosíme fotky ako dôkaz do súkromnej správy, haha. Na vedecké účely, samozrejme. Kamarát si pýta.

Pozrite si Nikoletu v nasledujúcej fotogalérii a ak by nestačilo, na konci článku nájdete aj odkazy na jej FB či Insta profil. Takže priatelia, čo hovoríte na slovenskú Bimbo doll?

Nicoleta Moritz – vraj najprsatejšia žena na Slovensku

Foto: Facebook/Moricova Nikoleta, Instagram/Nicoletamoritz

%d blogerom sa páči toto: