Veľká výzva: Dominika Cibulková chce zhodiť 22 kíl za 8 mesiacov. Dá to?

Dominika Cibulková sa pustila do veľkej výzvy a išla s kožou na trh. Niekdajšia slovenská tenisová reprezentantka chce po pôrode výrazne schudnúť. Dokonca až 22 kíl za 8 mesiacov. Podarí sa jej to?

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková má veľké plány. Sedem mesiacov po pôrode sa chce dostať späť do formy.

„Rozhodla som sa, že sa idem dať do formy. Dala som si svoj osobný cieľ a výzvu. To znamená, že za osem mesiacov sa chystám dať dole 22 kilogramov,“ uviedla Dominika. Na sociálnych sieťach tiež prezradila, aké dôvody ju doviedli k tomuto rozhodnutiu.

„Šport vytrénoval moju pevnú vôľu na taký level, že keď niečo chcem, tak sa zatnem a idem za tým. Toto je jedna vec, na ktorej mi v tomto momente veľmi záleží. Bolo to super byť tehotná, bolo skvelé dojčiť malú sedem mesiacov a žiť veľmi kalorický život. Teraz som si povedala, že už aj ja sa chcem sama sebe páčiť a dobre sa cítiť. Aj keď mi Michal hovorí, že sa mu páčim, ale robím to hlavne pre seba,“ vyhlásila bývalá športovkyňa.

Cibulková

Dominika Cibulková sa narodila 6. mája 1989 v Bratislave a s tenisom začínala už ako 7-ročná. Profesionálkou bola v rokoch 2004 – 2019, najvyššie umiestnenie v rebríčku dosiahla v roku 2017, kedy bola na štvrtom mieste.

Po konci s aktívnym tenisom sa rozhodla venovať rodine. Dodnes sa však radí medzi najznámejších slovenských športovcov vôbec. Veď len napríklad na Instagrame má bezmála pol milióna fanúšikov.

Tak čo poviete na Dominikinu výzvu? Dá to?

Zdroj/Foto: Instagram/DomiCibulkova

%d