So. jún 15th, 2024

Vyhodili ju z fitka, lebo je príliš HOT: Pozrite, či mali pravdu!

fitka

Baba menom Shirls Larson chodila do svojho lokálneho fitka viac, než 6 rokov. Jedného dňa zostala poriadne prekvapená, keď ju vyhodili, údajne kvôli tomu, že bola až príliš HOT. Pozrite, či mali pravdu.

Tento incident sa stal v Spojených štátoch amerických, konkrétne v lokalite Midwestern. Bruneta Shirls Larson sa na sociálnej sieti podelila o svoju nevídanú a celkom nepríjemnú príhodu.

Do malého lokálneho fitness centra, v ktorom pracovala na svojej postave, chodila dlhých 6 rokov. Jedného pekného dňa ale sympatickej Američanke oznámili, že už si viac neprajú, aby bola zákazníčkou ich prevádzky. Dôvod?

Hneď dva a jeden bizarnejší ako druhý. Za prvé je vraj až príliš HOT, čítajte sexy, vo svojich outfitoch. Druhý dôvod bol pre zmenu, že na svoj Instagram pridáva vraj nevhodné fotografie.

Prevádzkovateľom vadilo, že jej oblečenie na cvičenie a Insta fotky z fitka sú v niektorých prípadoch až príliš obscénne.

Nižšie si môžete pozrieť pár fotografií, na ktorých je Shirls Larson vo svojom cvičebnom úbore. Naozaj je to až tak príliš, že ju museli kvôli tomu vyhodiť? Podeľte sa s nami o váš názor v komentároch.

Zdroj: Daily Nation / Foto: Instagram

Related Post