Pi. júl 19th, 2024

Ženy ma nenávidia, lebo nemajú telo ako ja, hlási austrálska dračica!

Austrálska dračica

Austrálska dračica Tammy Hembrow je známa vo svete fitness aj vo svete modelingu. V poslednom období sa v bulvároch pre zmenu rozoberá jej budúca svadba. Ona sama si myslí, že ženy ju nenávidia, lebo nemajú také telo ako ona.

Tammy Hembrow je austrálska modelka, fitnesska a YouTuberka. Je známa na viacerých online platformách, napríklad na Instagrame má cez 17 miliónov fanúšikov.

Začiatkom tohto roka sa na svojich profiloch pochválila svojou fitness premenou. Mamina troch detí sa rozhodla ešte viac zapracovať na svojej postave a je na ňu hrdá.

Dokonca si myslí, že ostatné ženy ju neznášajú, pretože nemajú také vypracované telo ako ona. Samotná Tammy však prízvukuje, že ona si svoju figúru tvrdo odmakala.

Austrálska dračica

Nižšie sme si pre vás pripravili pár fotografií z jej Instagramu, podľa ktorých môžete posúdiť, aká dobrá jej postava je. Ak by ju niekto z vás chcel na Insta sledovať, odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

P.S. Ak ste ešte nečítali, prečítajte si aj náš nedávny článok. Denisa: Slovenská fitnesska, ktorá poteší očko nejedného muža!

Austrálska dračica Tammy Hembrow

Zdroj: Daily Star | Foto: Instagram/TammyHembrow

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *