So. jún 15th, 2024

Ženy sa vyjadrili: Toto je vraj ideálna veľkosť mužského náradia!

mužského náradia

Chlapci a dievčatá, aký by to bol krásny slnečný deň, keby som vám nenapísal niečo z tabu témy. Tentokrát americkí vedci zistili, akú veľkosť mužského náradia ženy preferujú. Budete možno prekvapení, ako „málo“ im stačí ku šťastiu, hh.

Se*uológ Dr. Nicole Prause sa v nedávnej epizóde podcastu Holly Randall Unfiltered okrem iného rozhovoril aj o téme ideálneho mužského prirodzenia.

Na túto tematiku bolo vykonaných veľmi veľa ankiet a prieskumov medzi ženami.

Dr. Prause ale uvádza, že štúdie z posledných rokov sú vierohodnejšie, pretože súčasťou prieskumu boli napríklad aj 3D modely a podobne.

Lekár ďalej v podcaste uviedol, že ženy dokonca preferujú inú veľkosť v prípade jednorázovej záležitosti a inú v prípade dlhodobého vzťahu, prípadne manželstva. Ten rozdiel je ale minimálny.

Takže k pointe. Podľa žien je na jednorazovku ideálna veľkosť mužského náradia 6,4 palca na dĺžku, čo je v prepočte na náš metrický systém 16,25 cm.

V prípade partnerského vzťahu alebo manželstva už ženušky trošku zo svojich nárokov zľavili. V tomto prípade je ideálna dĺžka mužovej pýchy 16 cm.

Chlapi, veríme, že spĺňate normu a tento článok vám nijako neznechutil deň, hh.

mužského náradia

Zdroj: Holly Randal Unfiltered | Foto: NP

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *