1O známych hercov, ktorí boli zatknutí: Niektoré mená vás prekvapia!

Aj herci a herečky sú len ľudia a aj tí najznámejší herci vedia byť poriadni „darebáci“, o čom svedčí aj tento rebríček 1O známych hercov, ktorí mali problémy so zákonom.

Reese Witherspoon

V roku 2013 boli Reese a jej manžel Jim Toth zastavení políciou po tom, ako zbadali Jima jazdiť v nesprávnom pruhu. Hneď nato sa začala Reese s policajtmi hádať ,pretože jej nemajú čo vravieť, čo má robiť. Nechcela vystúpiť z auta a začala policajtom nadávať. Bola zadržaná pre urážku verejného činiteľa.

Winona Ryder

Relatívne známa herečka z filmov Star Trek alebo Čierna labuť bola ešte v roku 2001 v jednom butiku v Beverly Hills pristihnutá, ako ukradla oblečenie za viac ako 5000 dolárov. Mala za to súd, kde dostala podmienku, verejnoprospešné práce a pokutu.

Chace Crawford

Chace Crawford sa preslávil ako hviezda teen seriálov Gossip Girl a The Boys. V roku 2010 bol zadržaný za prechovávanie marihuany. Obišiel s podmienkou a vykonávaním verejnoprospešných prác.

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey tiež patrí medzi 10 známych hercov , ktorí mali problémy so zákonom. Konkrétne Matthew bol v roku 1999 zadržaný po tom, ako sa jeho sused sťažoval na rušenie nočného kľudu. Obľúbený Američan totiž hral v noci na bongá a perkusie pod vplyvom marihuany. Obišiel iba s podmienkou a v roku 2016 poznamenal, že to vôbec neľutuje.

John Stamos

Tento známy seriálový herec bol v roku 2015 zadržaný za jazdu pod vplyvom alkoholu a drog. Dostal 3 roky podmienku a musel ísť na liečenie. John Stamos je známy najmä zo seriálov ako Plný Dom, Pohotovosť, Krok za krokom a iné.

Hugh Grant

Svetoznámy herec Hugh Grant bol v roku 1995 zadržaný po tom, čo ho pristihli v aute, ako mu poskytovala „ústne skúšky“ prostitútka menom Divine Brown. Umelec dostal podmienku s pokutou a Divine odsúdili na 180 dní vo väzení. Hold, zákony v USA sú niekedy fakt prísne.

Macaulay Culkin

Herec, ktorého mnohí poznajú ako Kevina McAlistra, bol zastavený v roku 2004 ako jazdil pod vplyvom alkoholu a drog. Jeho návrh na vzatie do väzby bol zamietnutý a musel zaplatiť kauciu. Verejene známe sú aj jeho niekdajšie problémy so závislosťou na týchto omamných látkach.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan mala problémy so zákonom viackrát. Najprv v roku 2007 za jazdu pod vplyvom alkoholu a držbu kokaínu. Odsedela si iba jeden deň v base a dostala 3-ročnú podmienku. Neskôr ju zadržali za porušenie podmienky pre krádež náhrdelníku a vzali ju do basy, kde si odsedela 14 hodín.

Danny Trejo

Známy Mačeta strávil v 60-tych a 70-tych rokoch dlhých 11 rokov vo väzení a to za rôzne zločiny ako vlámanie, napadnutie a držbu drog. Sedel aj v známej väznici San Quentin. Možno aj preto vie stvárniť záporákov vo filmoch tak verne.

Robert Downey jr.

Filmového Iron mana stopla v roku 1997 polícia, keď v Californii uháňal veľkou rýchlosťou. Pri prehliadke auta mu našli heroín, kokaín, crack a pištoľ magnum 357. Bol za to odsúdený a strávil rok v štátnej federálnej väznici. Jeho príbehom uzatvárame zoznam 1O známych hercov , ktorí mali problémy so zákonom.

Foto/Video: YouTube