3 miesta, kde TO žený chcú najčastejšie robiť: Prvé prekvapí!

Skúste si tipnúť páni. Viete, na akom mieste by TO nežnejšie polovičky najradšej robili? Skúste si váš názor porovnať s výsledkami výskumu, do ktorého sa zapojili mnohé ženy. Tu sú TOP 3 miesta!

Väčšina mužov si myslí, že ženy bývajú tie umiernenejšie alebo konzervatívnejšie. Intímnejšie chvíle si radi vychutnajú buď na posteli, alebo v horšom prípade na gauči. Ak si myslíte to isté, tak ste na veľkom omyle.

Tri miesta, kde TO ženy chcú najčastejšie

Aj keď si ženy potrpia na romantiku, čo samé priznali, vzrušuje ich aj niečo úplne iné. Na treťom mieste, kde by to najradšej robili, sa objavila „veľká udalosť“ čo v tomto prípade znamená svadbu, alebo oslavu niekoho narodenín. Dôležité je, aby bolo na tom mieste veľa ľudí.

Na druhom mieste sa objavila pláž. Toto miesto jednoducho nezaprie ich romantickú povahu. Lenže kde to ženušky robia najradšej?

Ešte predtým, než sa dostaneme k tomu pre nich najvzrušujúcejšiemu miestu, prezradíme vám jednu zaujímavosť.

Nežnejšie pohlavie nad intímnosťami rado premýšľa prevažne vo večerných hodinách. Podľa výskumu, ktorý organizoval portál Sleep Cupid, večer nad se*om premýšľa až 78% žien. No a nad čím teda premýšľajú?

Pravdepodobne nad nebezpečným milovaním, ktoré sa odohráva priamo na schodisku. S*x na medziposchodí je pre ženy tým najvzrušujúcejším miestom, kde by sa mohli milovať.

Zdroj: SleepCupid |Foto: YouTube