Št. máj 23rd, 2024

Austrálska puma Angela prezradila, ktorá poloha jej zarába najviac peňazí!

Angela

Dnes jedna netradičná pikoška. Austrálska puma Angela patrí medzi najznámejšie a najsledovanejšie herečky svojho druhu. Nedávno prezradila, za čo dostáva najviac peňazí.

Angela je 39-ročná Austrálčanka. Ak sa niektorí z vás budú tváriť, že ju nepoznajú a že nevedia o koho ide, prečítajte si napríklad tento starší článok, kde je predstavená.

Svetoznáma herečka pre dospelých sa nedávno vyjadrila, čo jej v jej priemysle vynáša najviac peňazí. Ide o nevzvyčajný typ scény, ale nie až tak veľmi.

Angela vyhlásila, že najviac jej platia za scény „zozadu“. Dôvod väčšieho zárobku je ten, že na túto praktiku sa musí dlhšie pripraviť. Jednak hygiena a čistenie „zadných vrátok“ a jednak pred takýmito scénami nemôže niekoľko hodín jesť.

Angela so smiechom povedala: „Neplatia mi veľké peniaze za scénu zozadu, ale za tú časovo náročnú prípravu predtým. A najmä za to, že nemôžem predtým jesť, pretože milujem jedlo.“

Známa Austrálčanka navyše dodala, že práve toto je najlepšie plateným odvetvím v jej priemysle. Vyjadrila sa okrem toho aj na tému OF, kde si relatívne nedávno založila účet.

V priebehu prvých dvoch mesiacoch tam vraj zarobila 7 miliónov dolárov. Tento web označila za niečo, čo mení herecký priemysel pre dospelých, pretože každý herec/herečka je sám sebe pánom a nie je len interpret, ale aj tvorca obsahu.

Angela

Zdroj: Lad Bible | Foto: Instagram

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *