Št. máj 23rd, 2024

Som najkrajšia Uber šoférka sveta, tvrdí. Nafotila akty pre Playboy!

najkrajšia Uber šoférka

Zákazníci sa na ňu nevedia vynadívať. Blondínka je podľa niektorých (a podľa seba) najkrajšia Uber šoférka na svete. Nedávno nafotila akty ako Playboy zajačik v známom magazíne.

Zoznámte sa s kočkou menom Nannette Hammond, ktorá je hrdá sama na seba, že začala od nuly z ničoho. Blondínka pracuje ako šoférka Uberu a dnes je vraj najkrajšia Uber šoférka na svete.

Toto odvážne tvrdenie párkrát už použila aj ona sama, ale označili ju tak aj niektore zahraničné weby. Za všetky spomeňme napríklad Playboy, RHK Empire, The Sun či Daily Star.

A práve pre spomenutý pánsky magazín Playboy nafotila aj odvážne akty, pričom nechýbali ani fotky hore bez. Dnes teda už nie je len Uber šoférka, ale aj svetová modelka.

najkrajšia Uber šoférka

Relatívne známa je aj na sociálnych sieťach. Najmä na Instagrame, kde jej profil sleduje cez 154 tisíc ľudí. Vo svojom Bio má uvedené, že je Barbie doll, teda Barbie bábika.

Pri pohľade na ňu je vidieť, že Nannette Hammond už podstúpila viacero estetických zákrokov, aby sa podobou priblížila k slávnej bábike. Tak čo na ňu poviete vy, je Nannette najkrajšia Uber šoférka na svete alebo poznáte krajšiu?

Môžete ju napríklad sledovať na spomenutom Instagrame, kde okrem klasických fotiek možno vidieť aj tie odvážnejšie, a nie málo. Ak by niekto chcel, odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

Nannette Hammond – údajne najkrajšia Uber šoférka na svete

P.S. Pekné ženy za volantom sa nájdu aj v našich končinách. Prečítajte si náš nedávny článok. Zoznámte sa: Toto je vraj najkrajšia kamionistka v CZ!

Zdroj: The Sun | Foto: Instagram/Nannettehammondloschiavo

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *