Ne. apr 14th, 2024

Ešte pred mesiacom si plakala, píšu: Ráchel mala prvý styk v markizáckej šou!

Ráchel

Slovenská influencerka a podnikateľka Ráchel je jednou zo súťažiacich v markizáckej šou Love Island. To, že práve ona má na svedomí prvý pohlavný styk v rámci Love Islandu poriadne zaskočilo mnohých divákov.

Ráchel je Slovenka, ktorá sa preslávila vďaka online platformám. Pred pár mesiacmi slovenským internetom rezonovala kauza jej rozchodu a obvinenia zo znásilnenia.

Ráchel sa totiž za dramatických okolností pohádala a rozišla so svojim vtedajším priateľom, verejne známym moderátorom Tomášom Drahošom.

Viacerých preto určite prekvapilo, že relatívne krátko po tomto incidente sa Ráchel stala jednou zo súťažiacich v šou z dielne TV Markíza Love Island.

Teraz je prekvapenie divákov ešte väčšie, pretože Ráchel a ďalší súťažiaci Claude mali mať spolu prvý pohlavný styk v rámci tejto šou. Samotná červenovláska ho okomentovala nasledovne:

„No takto, už sme to nevydržali. Začali sme v posteli, ale ja som bola taká, že nemôžeme to robiť v posteli, keď vy všetci spíte naokolo. Tak sa najprv zdvihol Claude a odišiel do kúpeľne. O pol sekundy som za ním bežala ja. Išli sme do sprchy… a už to proste šlo.“

Zdroj: TV Voyo | Foto: Instagram/Rachelkka

Related Post