Pi. júl 19th, 2024

Legendárny Johnny Sins radí mužom: Ako byť najlepší v posteli?

Johnny Sins radí mužom

Johnny Sins radí mužom, treba pozorne čítať. Legendárny Johnny Sins sa nedávno podelil o svoje tipy pre mužov, ako byť čo najlepším milencom v posteli. Netreba zabúdať na ženy, hlási!

Vlastným menom Steven Wolfe je 45-ročný americký po**oherec, ktorý patrí k najslávnejším na svete. Má na svojom konte stovky filmov a mnohí ho poznajú najmä pod jeho pseudonymom Johnny Sins.

Tento chlapík sa pre Daily Mail Australia vyjadril k tomu, čo podľa neho väčšina mužov robí v posteli zle. „Myslím si, že chlapci sú v spálni veľmi sebeckí,“ vysvetlil. „Veľa chlapov sa v dnešnej dobe snaží potešiť sa skôr ako ich partnerky.“

Johnny Sins radí mužom: Nezabúdajte na ženy

Dodal, že toto je presný opak toho, čo by muži mali robiť. Johnny povedal, že je dôležité byť v posteli „potešiteľom“, kým chlap odhalí rozsah svojich vlastných schopností.

„Vždy som chcel potešiť dievča, s ktorým som bol, a dosiahnuť jej vrchol“ uviedol ďalej herec pre dospelých. „Moja rada je, aby ste venovali viac pozornosti svojej partnerke a spravili ju toľkokrát, koľkokrát môžete,“ dodala legenda nakoniec.

Zdroj: DailyMail.co.uk | Foto: Instagram/Mosttalentedbaldman

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *