Pi. júl 19th, 2024

„Vyhodili ma zo železiarstva kvôli natáčaniu „seksy“ obsahu – a je to nespravodlivé!“

zo železiarstva

Ďalší „silný“ príbeh sa objavil na britskom webe Daily Star. Kočku z Austrálie vyhodili zo železiarstva, pretože tam chcela nakrútiť HOT video na Tik-Tok.

Babenka menom Dasha Daley z Perthu v Austrálii zostala nahnevaná po tom, čo ju požiadali, aby opustila obchod kvôli natáčaniu videa. Chcela ho nahrať so svojím priateľom a dať na Tik-Tok.

Táto žienka tvrdí, že ju vyhodili zo železiarstva kvôli natáčaniu obsahu pre svoje videá. 28-ročná Austrálčanka sa na internete špecializuje na obsah pre dospelých, konkrétne na fetišistické videá.

zo železiarstva

V spomenutom železiarstve jej jedna zo zamestnankýň obchodu zakázala natáčať video na Tik-Tok s odôvodnením, že v ich obchode nie je natáčanie Tik-Toks dovolené. Podľa Dashy to nie je spravodlivé.

Ku svojmu vyhodeniu z obchodu povedala: „Všetci ostatní tam natáčajú a prejde im to.“ Tiež označila incident za „smiešny“ a prisahala, že sa tam už nikdy nevráti.

P.S. Ak ste ešte nevideli, prečítajte si aj príbeh jej krajanky. Ženy ma nenávidia, lebo nemajú telo ako ja, hlási austrálska dračica!

zo železiarstva

Zdroj: Dailystar.co.uk

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *