Pi. júl 19th, 2024

3 hlavné dôvody: Prečo je až 60% ľudí nespokojných s milostným životom?

ľudí

Nedávna štúdia, do ktorej sa zapojilo až 2000 respondentov, priniesla trošku nečakané výsledky. Až 60% ľudí nie je spokojných so svojim milostným životom. Týka sa to mužov i žien. Experti radia, čo treba zmeniť.

Nedávno sa pod záštitou organizácie Beducated uskutočnil prieskum ohľadom spokojnosti v intímnom živote. Zapojilo sa do neho viac než 2000 mužov a žien.

Výsledky nie sú práve najpriaznivejšie. Až 60% populácie nie je spokojných so svojim milostným životom. Experti zo spomínaného Beducated uviedli hneď tri dôvody, prečo je tomu tak.

Sú to: nedostatočná komunikácia medzi partnermi, slabá alebo žiadna se*uálna výchova a do tretice nepravdivé mýty a povery o milovaní, ktorým ľudia stále veria.

60%

Odborníci na intímny život tvrdia, že kľúč k vyriešeniu týchto problémov je dobrá se*uálna výchova, ktorá zahŕňa všetko od základného se*uálneho zdravia až po detaily túžby a rozkoše.

Nuž, dámy a páni, toto sa týka všetkých ľudí. Mali by sme si teda všetci vstúpiť do svedomia a túto smutnú štatistiku neuspokojených mužov a žien spoločne napraviť.

Ak by niektorých z vás táto tematika zaujala aj viac, tak odporúčame dva naše staršie články. Napríklad 5 bodov na ženskom tele, vďaka ktorým ju zaručene spravíš alebo Väčšina mužov robí v posteli rovnakú chybu, hovorí 26-ročná kráska!

ľudí

Zdroj: Daily Star | Foto: YouTube

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *