Pi. júl 19th, 2024

Mama ju „načapala“ pri trojke a ako si to robí sama. Teraz je hviezda 18+!

Lily Lou

Prečítajte si príbeh Lily Lou. Boli časy, keď mala 18 a jej vlastná mama ju prichytila pri intímnych radovánkach. Ani nie tak prichytila, ako skôr sledovala cez kameru. Teraz je z nadržanej tínedžerky herečka pre dospelých.

Lily Lou je 26-ročná herečka a modelka pre dospelých. Vystupuje primárne na online platformách, z tých slušnejších spomeňme Instagram alebo Tik Tok.

A práve ona sa nedávno v Holly Randall podcast vyjadrila, aké to bolo, keď mala 18. Lily v éteri spomínaného podcastu prezradila, že keď mala zhruba 18 rokov, kúpila si počítač.

A mamina jej pomáhala so všetkým príslušenstvom, ktoré ku nemu potrebovala. Už vtedy sa mladučká Lily angažovala na nete.

Lily Lou

Napríklad na sociálnej sieti Reddit, ktorá je obľúbená najmä v zahraničí, predávala v tom čase svoje obnosené nohavičky.

V podcaste si zaspomínala, že v tomto období bývala s mamou a bratom. Počas niekoľkých mesiacov experimentovala nielen na spomínanom Reddite, ale aj vo vlastnej posteli.

Strihla si napríklad trojku s frajerom a ďalšou osobou, ale párkrát si „klikala na myšku“ aj sama. Ako sa neskôr ukázalo, pred očami vlastnej maminy.

Raz si totiž Lily všimla, že na jednom z komponentov jej počítača je zabudovaná tajná kamera. Pôvodne si myslela, že to tam dal jej vtedajší priateľ, ale neskôr v aute sa jej mama prekecla.

Vysvitlo, že túto kameru tam zabudoval jej brat na žiadosť ich maminy, aby mala mladú Lily pod kontrolou.

Dievčina z tejto netradičnej rodinky sa ale svojho sna nevzdala a od predávania použitých gatiek to dotiahla až na Only Fans, hh. Teraz ju už pritom nesleduje len jej mama, ale tisíce fanúšikov.

Zdroj: Daily Star | Foto: Instagram/L.Lou

Related Post