So. jún 15th, 2024

5 najnebezpečnejších detí sveta: Malé beštie, z ktorých mrazí!

Aj keby sme si priali opak, svet vie byť naozaj krutým miestom. V každej krajine sa dejú príšerné zločiny, no nie vždy musí byť páchateľom dospelý človek. Tieto deti spáchali skutky, ktorým sa ťažko verí.

Áno, aj deti môžu byť zlé a veľmi nebezpečné, pretože od nich predsa nikto žiadne násilie nečaká. Aj keď vo väčšine prípadov nie je problém premôcť dieťa, na týchto „krpcov“ si dajte veľký pozor. Ide totiž o najnebezpečnejšie deti na svete.

Bratia Beverovci

deti

Títo dvaja chlapci vyrastali v antisociálnej rodine v americkom štáte Oklahoma. V roku 2015 sa chceli dostať do povedomia ľudí tým, že na smrť ubili oboch svojich rodičov, dvoch mladších bratov a mladšiu sestru.

Lady A

V skutočnosti ide o malé dievča z Japonska, ktorej identita nebola zverejnená práve kvôli tomu, aká mladá bola. V roku 2004 zlákala jedného zo svojich spolužiakov do inej triedy, kde mu rozrezala hrdlo a ruky.

Eric Smith

deti

Eric Smith chodil na základnú školu v roku 1993, kde podľa všetkého čelil šikane. Tvrdil, že už bol z toho unavený a svoje nervy si vybil na štvorročnom chlapcovi, ktorý s ním chodil do tábora. Na jeho hlavu hodil kameň.

Eric Smith bol obvinený z vraždy a pôvodne si mal odpykávať doživotný trest. 1. februára 2022 však bol po 27 rokoch podmienečne prepustený a podľa niektorých zdrojov teraz dokonca pomáha, aby iné deti nešli rovnakou cestou ako on.

Jordan Brown

deti

Jordan dostal jedného dňa záchvat žiarlivosti, ktorý vyústil v naozaj brutálny zločin. Jordanovi sa nepáčilo, že snúbenica jeho otca otehotnela. Myslel si, že dieťa dostane všetku pozornosť, no a tak prišiel s hrôzostrašným plánom. Brokovnicou, ktorú dostal na narodeniny, zastrelil snúbenicu svojho otca.

Christian Fernandez

deti

V roku 2012 sa 12-ročný Christian nachádzal doma so svojim dvojročným súrodencom. Svojho mladšieho brata napadol a v záchvate hnevu mu mlátil hlavu o poličku s knihami. Keď si všimol, že jeho súrodenec nejaví známky života, odniesol ho do postele.

Foto: YouTube

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *