So. jún 15th, 2024

Manžela nahovorila na 4-ku: Keď boli v najlepšom, zistila krutú pravdu!

Manžela nahovorila na 4-ku

Manžela nahovorila na 4-ku so susedmi. Keď bola skupinová akcia v najlepšom, manželka zistila krutú pravdu.

Na slovenskom webe pre ženy s názvom Feminty sa nedávno objavil jeden naozaj silný príbeh. Nevieme, na koľko je autentický, ale ak áno, tak chudák manželka.

V skratke ide o to, že žena, ktorú v redakcii nazvali Jasmína, sa so svojim manželom a deťmi presťahovala na vidiek.

Obaja verili, že to pomôže manželstvu, ktoré bolo čoraz menej uspokojivé. Aj v emocionálnej rovine, aj v spálni.

Po istom čase sa Jasmína spriatelila s ich novou susedkou. Netrvalo dlho a zo žien sa stali blízke a dôverné kamarátky.

Jasmína sa jej dokonca zdôverila, že by chcela v spálni vyskúšať niečo nové, čím by opäť rozdúchala povestný milostný oheň vo svojom manželstve.

Suseda a kamarátka v jednom jej poradila, aby vyskúšali skupinové milovanie vo štvorici so svojimi mužmi. Ona s manželom už bola v tomto vraj zbehlá a mali s tým viaceré pozitívne skúsenosti.

Manžela nahovorila na 4-ku a v jeden večer prišlo na lámanie chleba. Oba páriky si dohodli podmienky, záchranné slovo, pri ktorom to skončí, či iné detaily, a vrhli sa na vec.

Akonáhle však Jasmína zbadala svojho manžela, ako si užíva s ich susedou, v ten moment si uvedomila, že oni dvaja už spolu majú pomer dlhšie. Zdesená manželka okamžite skupinovú akciu ukončila. Manžel sa neskôr ku všetkému priznal.

Kým Jasmína sa snažila zachrániť ich manželstvo, on mal dlhotrvajúci pomer s jej kamarátkou a ich susedou. Asi netreba dodávať, že manželstvo sa týmto incidentom aj skončilo.

Zdroj: Femity.sk | Foto: YouTube, Pixabay

Related Post