Št. máj 23rd, 2024

Táto 23-ka vám uprace hore bez: Koľko za to pýta?

Uprace hore bez

Uprace hore bez. Mladučká 23-ročná žena z Bostonu si založila naozaj jedinečnú upratovaciu službu. Prečítajte si viac!

Nie je to tak dávno, čo sme mali článok o netradičnej upratovačke, ktorá si privyrába tým, že upratuje byty a domy odhalená. Niečo podobné praktizuje aj Američanka menom Amber Page.

Táto 23-ka pochádza z mesta Boston a práve tu si nedávno založila upratovaciu službu. Tá má názov Bougie Boss Cleaning Services a Amber v rámci nej ponúka, že uprace hore bez, či už dom alebo byt.

Za túto službičku si účtuje 199 dolárov na hodinu, čo je v prepočte na eurá zhruba 185 eur. Jej týždenný zárobok je na úrovni 1000 dolárov, čo je na našu menu 932 eur. Dokáže si vraj takýto obnos peňazí zarobiť relatívne ľahko za prácu párkrát do týždňa.

Uprace hore bez

V rozhovore pre britský Daily Star napríklad priznala, že jej mama nebola spočiatku týmto nápadom nadšená. Neskôr jej ale dcéra vysvetlila svoje dôvody a už teraz ju aj mama podporuje.

Amber sa vyjadrila, že napríklad pri návšteve lekára ženy taktiež odhaľujú svoje prednosti, tak prečo by to mal byť problém, ak ich niekto uvidí vo svojom dome.

Čo si myslíte vy o takýchto netradičných upratovacích službách? Dajte nám vedieť do komentárov.

P.S. Ešte predtým, než si takúto „gazdinú“ zadovážite, prečítajte si pre istotu aj starší článok s názvom Chlapi, pozor: Toto sú 4 signály, že ťa žena chce do postele!, hh.

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Instagram/Bougie.boss.cleaning

Related Post