Ne. apr 14th, 2024

Nádherná Dominika Mirgová: Pod šatami skrýva úžasné krivky!

Slovenská speváčka Dominika Mirgová je naozaj krásna žena. Ak s týmto názorom súhlasíte, určite vás poteší výber krásnych fotiek z jej Insta. Na tých je jasne vidieť, že Dominika má nielen peknú tvár, ale aj zvodné krivky.

Dominika Mirgová sa radí medzi tie najlepšie slovenské speváčky. Táto 31-ročná kráska sa v roku 2007 zúčastnila speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar, kde sa umiestnila na druhom mieste. Úspech na seba nenechal dlho čakať.

Rok na to speváčka vydala svoj debutový album Dominika Mirgová, čo bol instantný hit. Z jej prvotiny ste mohli v rádiách počuť pieseň Skoro ako v sne.

Po debutovom albume sa speváčka odmlčala, no svoj comeback odpálila singlom Nová. Nasledovali spolupráce s Robertom Burianom alebo raperom Rakbym.

Hudobníčkou už od mala

Rodáčku z Trnavy odjakživa ťahala hudba a za mikrofónom strávila väčšinu svojho detstva. Zaujímavosťou je, že „žiaru reflektorov“ okúsila už ako 5-ročná, kedy spievala počas rodinných osláv a vystupovala na niektorých predstaveniach jej otca, ktorý mal kapelu Domiband.

Naplno vystupuje už od 12-tich, kedy začala tiež hrať na hudobných nástrojoch a skladať vlastnú hudbu.

V roku 2007 sa zúčastnila speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar, no v prvenstve jej zabránila Vierka Berkyová. Aj druhé miesto jej však prinieslo nahrávaciu zmluvu a po chvíli sa stala prioritou vydavateľstva.

Jej talent, ale aj úsilie, ktoré do hudby vložila sa vyplatilo v roku 2017, kedy získala ocenenie Speváčka roka. Okrem toho je však aj nádherná žena, o čom sa už môžete presvedčiť na záberoch nižšie.

Dominika Mirgová

Foto: Instagram/DominikaMirgova

Related Post