Najlepšie, čo dnes uvidíte: 15 krásnych záberov Vicy Kerekes!

Slovensko má množstvo krásnych žien aj medzi herečkami. Jednou z nich je aj rodáčka z Fiľakova s bohatými maďarskými koreňmi Eva Vica Kerekes. A dnes vám ponúkame nahliadnutie do jej príbehu, ako sa z nádejnej policajtky nakoniec stala jedna z najlepších herečiek v našich končinách. Nezabudneme pritom ani na jej príťažlivosť, keď vo fotogalérii nájdete naj fotky Vicy Kerekes vôbec!

Policajtka alebo herečka? Zaujímavý príbeh Vicy Kerekes

Vica, rodným menom Éva Kerekeš, prišla na svet v roku 1982 vo Fiľakove. Jej matka je Maďarka a otec z polovice Slovák a z polovice Maďar. Už na základnej škole ju bavilo hrať v divadle.

Po skončení gymnázia si však zaumienila, že chce byť policajtkou. A tak sa prihlásila na policajnú akadémiu v Bratislave. Po dvoch úspešných výberových kolách, ale neuspela v záverečnom, treťom.

Preto sa vrátila naspäť domov, kde približne rok robila moderátorku v regionálnej televízii. Rozhodla sa vrátiť k herectvu a prihlásiť na VŠMU do Bratislavy.

Po skončení školy začala hrať v divadle v Maďarsku a zmenila si meno na Vica. Pýtate sa prečo? No lebo tam už majú známu herečku s menom Éva Kerekeš.

Momentálne už viac ako 3 roky žije v Budapešti. Napriek tomu, že prioritne je divadelnou herečkou, hrala rôzne role v celovečerných filmoch. Režiséri ju radi obsadzujú pre jej nezameniteľný šarm a veľký dramatický talent.

Jej najúspešnejšie filmy sú: Konečná stanica (2004), Nestyda (2008), Nedodržaný sľub (2009), Muži v nádeji (2011), 7 dní hříchu (2012), Príbeh kmotra (2013), Zejtra napořád (2014), Burácení (2015), Vtedy v raji (2016) či Casino.sk (2019).

Najlepšie fotky Evy Vicy Kerekes si teraz môžete pozrieť v nasledujúcej fotogalérii a dozaista vám zlepšia deň.

Eva Vica Kerekes

Foto: Instagram