Št. máj 23rd, 2024

Najkrajšia česká policajtka: Od nej sa necháte spútať aj dobrovoľne!

Najkrajšia česká policajtka

Neoficiálnym titulom najkrajšia česká policajtka sa môže popýšiť Kristina. Táto sympatická bloncka z policajného zboru ČR sa objavila dokonca aj v známej reality šou Survivor.

Kristina Alexandra Hrbková je Češka, ktorá je na sociálnych sieťach ako Instagram, či Tik Tok, známa ako Samuelitka. Napríklad na Tik Toku má 10 tisíc fanúšikov, na Instagrame cez 13 tisíc.

Kristina však nie je len nejaká wannabe influencerka, v profesnom živote je policajtkou. O tejto kočke nedávno vyšlo v Čechách viacero článkov, v ktorých bola uvedená ako najkrajšia česká policajtka.

Na Slovensku sa napríklad pred pár rokmi mohla takýmto titulom popýšiť policajtka Lenka z Trnavy. Späť však ku sympatickej Češke.

Tá sa do povedomia širšej verejnosti dostala napríklad aj vďaka učinkovaniu v televíznej šou Survivor 2024. Len pre úplnosť doplníme, že aktuálny ročník tejto súťaže je tretí v poradí.

Pre pánov, ktorí by sa od Samuelitky chceli nechať napríklad dobrovoľne zatknúť, máme zlú správu. Od minulého roka je zasnúbená a jej priateľ sa podľa dostupných info venuje (okrem iného) boxu, takže radšej ruky preč.

Ale pozrieť sa určite môžete, takže nižšie je pár fotiek zaujímavej ženy zákona. Keby niekto chcel, odkaz na jej Insta profil nájdete na konci článku.

Najkrajšia česká policajtka – Samuelitka

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Samuelitka

Related Post