Št. máj 23rd, 2024

Vyber si rozumne: 6x prečo randiť so ženou, čo pije whiskey

pije whiskey

Ešte predtým, než sa na tú peknú čajku namotáš, zaostri na to, čo pije. Kolegovia zo zahraničného portálu Thrillist sa pozreli na pár dôvodov, prečo randiť s babou, ktorá pije whiskey. Poďme na to.

Na webe Thrillist sa už dávnejšie objavil článok určený prevažne pánom. Podľa neho by si chlapi hneď na prvom rande mali ujasniť, či sa chcú s danou babou stretnúť znova.

Jedným z pozitívnych signálov má byť to, ak žena pije whiskey. Vtedy má vraj muž vyhraté. Prečo?

Nebojí sa ničoho

Už prvý dôvod nás poriadne pobavil, preto sme sa rozhodli priniesť vám tento voľný preklad článku. Ako dôvod jedna je ten, že pri whiskey sa nepoužívajú žiadne „srandy“ na zjemnenie chuti.

Keď je baba pripravená piť takýto alkohol, podľa našich zahraničných kolegov už zažila všeličo a preto je pripravená doslova na všetko, hh.

Stojí nohami pevne na zemi

Žena, ktorá pije whiskey si nepotrpí na žiadne drahé miešané drinky v špeciálnych pohárikoch s exotickým ovocím a podobne. Jediné, čo potrebuje je pohárik dobrej whisky.

Je sama sebou

Niektorí ľudia rozdeľujú alkoholické a miešané drinky na mužské a ženské. Baba, ktorá pije whiskey sa nemusí na nič hrať. Pije to, čo jej chutí a je sama sebou, čo určite ocení nejeden chlap.

pije whiskey

Je dospelá

Ako sme už uviedli vyššie. Žena, ktorá pije tento nápoj kráľov sa nebojí byť sama sebou a nehrá formu. Vie, čo má rada a nehanbí sa za to. Je dospelá.

Má hĺbku

Pozor, teraz nemyslíme tú 20 centimetrovú hĺbku v zemi zasľúbenej. Whiskey je známa ako staromódny, ale kvalitný nápoj pre vybranú spoločnosť. Je dosť možné, že tá baba bude mať rovnaké kvality ako osoba.

Ak pije whiskey, má dobrý vkus

Nech už sa na to pozrieme akoukoľvek optikou, baba, ktorá pije whiskey má skrátka osobitý štýl a dobrý vkus.

Zdroj: Thrillist.com | Foto: Instagram, YouTube

Related Post