Pi. júl 19th, 2024

Najvyhľadávanejšia žena na P-Hube hlási: Nemusí byť veľký, ale treba s ním vedieť narábať!

Najvyhľadávanejšia, respektíve jedna z najvyhľadávanejších žien na webe P-Hub má dobrú správu pre všetkých chlapov, ktorí nie sú úplne spokojní so svojim náradím. Podľa Autumn nemusí byť veľký, len ho treba vedieť správne používať.

Autumn Falls je 23-ročná Američanka pochádzajúca z New Yorku. Je jedna z najznámejších a najvyhľadávanejších žien na webe P-Hub, kde si muži aj ženy pozerávajú „edukačno-zábavné videá“.

Autumn tam má bezmála 600 tisíc sledovateľov, jej videá majú viac ako 750 miliónov prehratí a posledné dva roky patrí medzi TOP najvyhľadávanejšie herečky na tejto platforme. V súčasnosti je 30. najpopulárnejšia vôbec.

Keď sa jej spýtali, či je veľkosť náradia pri mužoch dôležitá, odpovedala: „Áno aj nie. Ale najviac záleží na tom, ako ho muž používa.“

Neskôr vysvetlila, že tým myslí napríklad správny uhol, či vhodnú rýchlosť. Samotná herečka uviedla, že v súkromnom živote mala len dvoch milencov a ani s jedným tento problém nemala.

Niektorým jej kamarátom sa ale stalo, že keď si pred ženou stiahli nohavice, reakcia potenciálnej milenky nebola práve uspokojivá. Podľa Autumn však netreba zúfať ani v takýchto prípadoch a zamerať sa na zlepšenie techniky a samozrejme, vnímať ženu.

Btw, k tematike dobrého výkonu v posteli sa nedávno vyjadril aj jej „kolega z brandže“ Johnny Sins. Takže ak ste ešte nečítali, prečítajte si aj jeho vyjadrenie. Legendárny Johnny Sins radí mužom: Ako byť najlepší v posteli?

Zdroj: Unilad.com | Foto: Instagram/AutumnFalls

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *