Št. máj 23rd, 2024

Neposlušná striptérka: Porušila základné pravidlo nočného klubu!

Zoznámte sa, toto je bývalá striptérka a amatérska herečka pre dospelých Sinatra Monroe. Tá sa priznala k tomu, že vždy bola svojim priateľom neverná. Navyše bola vraj aj neposlušná striptérka, lebo porušila základné pravidlo podniku, v ktorom pracovala.

Sinatra Monroe je dnes už známa online modelka, jej platformami sú najmä Instagram a Only Fans. Predtým však pracovala ako striptérka v istom nočnom podniku.

Nedávno bola červenovláska hosťom v podcaste Plug Talk Podcast, kde o sebe prezradila hneď niekoľko zaujímavostí. Okrem iného napríklad to, že bola neverná všetkým doterajším priateľom.

„Pred mojim súčasným priateľom som vždy podvádzala. Je to hrozné, ale je to tak,“ vyjadrila sa Sinatra v spomínanom podcaste. Neskôr vraj prišla na to, že ona skrátka nie je vyslovene monogamná.

V rozhovore sa tiež vrátila ku svojej bývalej práci striptérky v nočnom klube. Povedala, že tam platili prísne pravidlá pre dievčatá, najmä čo sa týka popíjania alkoholu a robenia „bláznivých“ vecí.

Ďalej priznala, že aj ona sama bola neposlušná striptérka, ktorá porušila zlaté pravidlo klubu. Tým je, že dievča sa nesmie vyspať so zákazníkom podniku. Raz však prišiel muž, ktorý ju presvedčil, že každé pravidlo má svoju výnimku.

„Povedala som mu, že môžem dostať výpoveď (za styk so zákazníkmi). Nemali by sme to robiť, ale bol taký HOT a povedal ‚Dám vám veľa peňazí‘, tak som povedala, že dobre.“

Za zmienku ešte určite stojí, že Sinatra si ako striptérka vedela zarobiť podľa vlastných slov zhruba 30 tisíc amerických dolárov mesačne, čo je v prepočte na eurá cca 27 500 eur.

Na Insta má momentálne cez 200 tisíc fanúšikov. Ak by niekoho z vás zaujala viac, odkaz na jej Insta profil nájdete na konci článku.

Zdroj: Plug Talk Podcast | Foto: Instagram/SinatraMonroe

Related Post