Pi. jún 14th, 2024

Väčšie jak môj byt: Nemka má najväčšie silikóny na svete!

najväčšie silikóny na svete

Najväčšie silikóny na svete mám ja, tvrdí Nemka Mayra Hills. Tá sa hrdí dekoltom, ktorý je väčší, než priemerná garsónka v Starom meste.

Mayra Hills je nemecká modelka, ktorá sa narodila 19. marca 1983 v prístavnom meste Hamburg. Ešte ako násťročná začínala v klasickom modelingu, neskôr pôsobila aj v erotickom priemysle pre dospelých.

Pod iným umeleckým menom. (Nie, boys, nepátral som. Zatiaľ,hh.)

Táto blondínečka verí, že má najväčšie silikóny na svete. Známy britský web The Sun ju pred pár týždňami vyspovedal v rozhovore a spopularizoval jej príbeh.

Okrem iného priniesol napríklad presné údaje, že Mayra má v hrudníku objem cca 10 tisíc kubických cm a v prsiach približne 10 litrov silikónu. Každý tento mezonet, teda pardón, prsník, váži približne 9 kilogramov.

Vyzerá to tak, že 30-ročná Mayra nemá oficiálny Instagram účet. Kto však chce, možno nájsť hneď viacero jej rôznych fanpage profilov na tejto sociálnej sieti.

Samotná modelka používa zo sociálnych sietí najmä Twitter. Jej tamojší profil je bohatý na fotky jej netradičného dekoltu a má tam zhruba cez 100 000 sledovateľov.

Len tak informačne si povedzme, že najväčšie prírodzené prsia na svete má aj podľa Guinessovej knihy rekordov 67-ročná Američanka.

Dnes už seniorka Annie Hawkins-Turner z Atlanty má dekolt, ktorý váži 30 kilogramov.

Spomínaný web The Sun v inom článku dokonca uvádza, že každý z Aninnich prsníkov toľko váži, ale to bol snáď len preklep.

najväčšie silikóny na svete

Zdroj: The Sun | Foto: Au.finance.yahoo.com, Instagram

Related Post