Pi. júl 19th, 2024

Ako dlho by mali muži vydržať v posteli? Väčšina končí príliš skoro!

vydržať v posteli

Sklamanie v posteli už zažil každý z nás, no ženy zažívajú úplne iné problémy, ako my muži. V tomto prípade však otázka znie: Ako dlho by mal muž vydržať v posteli?

Verte, či nie, touto otázkou sa zaoberali aj profesionáli, ktorý to naozaj nemali jednoduché. Zistili, že priemerná dĺžka pohlavného styku trvala od 33 sekúnd až po 44 minút.

Do experimentu sa zapojilo 500 párov a do úvahy sa brala tá najklasickejšia definícia pohlavného aktu, t.j. od prvotného vniknutia až po vyvrcholenie. Vedci všetky údaje spriemerovali a vyšlo im, že priemerný styk trvá okolo 5.4 minút.

O trošku zaujímavejší je prieskum portálu Saucy Dates. Tí sa snažili zistiť, ako dlho by malo trvať ideálne milovanie. Do výskumu sa zapojilo vyše 4-tisíc ľudí a výsledky poriadne prekvapili.

Podľa žien je ideálna dĺžka súlože takmer 26-minút a toľko by mali chapi vydržať v posteli. Muži hlasovali podobne, no v tomto prípade to dali „na Štúra“ a strelili sa do nohy.

Muži síce uvádzajú, že by mal akt trvať presne 25 minút a 43 sekúnd, no tak dlho vydržať nedokážu. Chlapi okolo 50-ky súložia priemerne 15 minút. Mladšie ročníky vydržia o čosi dlhšie, no nie o veľa.

Najdlhšie ale zdržia 31-roční muži zo Spojených štátov. Táto skupina vydrží makať až 17-minút. Objavili sa však aj pretekári, ktorí majú vybavené do 30 sekúnd.

Zdroj: The Conversation | Foto: YouTube

Related Post