So. jún 15th, 2024

Neskutočná choroba: Amanda prežíva 50 orga*mov denne!

50

Nie každý vrchol je automaticky “cesta do ráje”. Jedna žienka z USA zažíva neuveriteľných 50 vrcholov denne. Áno, čítate správne. Ešte predtým, než jej začnete ticho závidieť, prečítajte si celú story.

Ak ste ešte nečítali jej príbeh, zoznámte sa s Amandou z Floridy. Tá už od ôsmich rokov (niektoré zdroje uvádzajú, že už od šiestich) trpí netradičným problémom. Nevedia jej pomôcť dokonca ani doktori. 

Amanda má totiž ojedinelé ochorenie, kedy jej telo prežíva aj 50 orga*mov za deň. Najhoršie však na tom je, že každý z nich prichádza samovoľne a nekontroľovateľne, pričom ona to vôbec nevie ovládať.

Podľa vlastných slov na ňu „vrchol“ príde doslova hocikedy a vedia ho vyvolať aj všedné každodenné situácie, ako napríklad cestovanie dopravným prostriedkom, vibrácie v telefóne alebo hudba.

50

Ako mladučká nerozumela tomu, čo sa deje a bála sa o tom s kýmkoľvek hovoriť. Až neskôr zistila, že existuje takéto ochorenie. Odborne sa to nazýva syndróm permanentného se*uálneho vzrušenia, často býva označovaný anglickými skratkami PGAD, či PSAS. 

Amanda teda začala chorobu riešiť a v súčasnosti chodí na terapie. Tie jej pomáhajú naučiť sa s tým žiť, ale jej telo jej stále vytvára nekontroľovateľné vrcholy. Napriek tomuto handikapu je však šťastne zadaná.

Paradox je, že kvôli tomuto PSAS však so svojim partnerom nemôže intímne žiť, takže žijú v celibáte. Nuž, doteraz sme verili tomu, že dobrý vrchol vždy poteší, ale ako hovorí staré známe porekadlo, každé pravidlo má aj svoju výnimku. 

50

P.S. Amanda nie je jediná s týmto ochorením. Dočítali sme sa napríklad aj o prípade 39-ročnej ženy, ktorá si dokonca kvôli PSAS siahla na život. Amanda však svoj boj zatiaľ, našťastie, zvláda.

P.S 2. Ak ste ešte nečítali, prečítajte si aj náš nedávny článok s podobnou tematikou. Ako dlho trvá ženám, kým sa urobia? Dlhšie ako priemerné milovanie!

Zdroj: NYPost.com | Foto: YouTube

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *