Pi. jún 14th, 2024

5 znakov, že je muž dobrý v posteli: Ženy, toto si treba všímať!

muž dobrý v posteli

Nie je to tak dávno, čo sme mali článok 5 znakov, že je žena dobrá v posteli. Teraz sme sa zamerali na chlapské pokolenie. Čo prezradí, či je muž dobrý v posteli?

Aby si dievčatá, dámy, ženy nemysleli, že sa tu na ne zabúda, tak tentokrát sme pohľadali znaky, ktoré prezrádzajú, či je muž dobrý v posteli. Čerpali sme z viacerých zdrojov, najviac asi zo známeho ženského magazínu Cosmopolitan.

Reč tela

Odhaduje sa, že až 93 percent ľudskej komunikácie prebieha prostredníctvom reči tela. A čo sa týka samotného intímneho zblíženia, telo vraj nikdy neklame. Ženy by si mali všímať, či s nimi muž udržiava očný kontakt, či sedí blízko nich a či sú jeho gestá otvorené a uvoľnené.

Bozkávanie

Práve bozkávanie má k milovaniu najbližšie, takže ak je žene príjemné, ako ju daný muž bozkáva, pravdepodobne jej budú príjemné aj jeho ďalšie dotyky. Viaceré ženy tiež veria tomu, že prvý bozk prezradí o mužovi najviac.

Rád skúša nové veci

Výber jedla a spôsob jedenia označili viaceré zdroje za dôležitý ukazovateľ. Spomenutý Cosmopolitan odporúča ženám zamerať sa na to, či daný chlap rád skúša nové veci alebo nie.

Muži, ktorí sú upätejší pri výbere napríklad nových a neznámych jedál, sú s najväčšou pravdepodobnosťou podobne konzervatívni aj v spálni.

Zdieľanie jedla

Skutočným testom chlapa pri jedle je však to, ako zdieľa jedlo so ženou. Chlapík, ktorý žene ponúkne sústo svojho hlavného jedla a vyberie žene na ochutnanie tú najchutnejšiu časť, je vraj zaručene dobrý milenec.

Čo robí s rukami, keď rozpráva

Azda v každom zahraničnom článku s touto tematikou sa objavil aj bod, že o mužových schopnostiach v posteli veľa napovie to, ako rozpráva. A tiež to, čo pri rozprávaní robí so svojimi rukami.

„Gestá rúk môžu prezradiť veľa o mužskej se*uálnej osobnosti,“ hovorí psychologička Corrine Sweet. Z muža, ktorý používa ruky výrazným a hmatovým spôsobom, sa s väčšou pravdepodobnosťou stane zmyselný milenec.

muž dobrý v posteli

Okrem vyššie uvedených znakov sa objavili, samozrejme, aj ďalšie signály. Napríklad to, či jazdí na štýlovom aute alebo ako narába s peniazmi. Nielen, či ich má, ale či je štedrý ku žene, s ktorou je na rande.

Taktiež sa objavujú aj teórie o tom, že keď je dobrý tanečník, tak automaticky by mal byť aj dobrý milenec. Doktorka Helen Fisherová z Rutgers University si ale nemyslí, že práve tanec je správnym ukazovateľom schopností v posteli.

„Tanec je energický, čo naznačuje niekoho, kto je v dobrej kondícii,“ povedala Fisherová. „Ale myslím si, že v skutočnosti ide o to, že tanec naznačuje niekoho, kto je spoločenský a sebavedomý.“

P.S. Ak ste ešte nečítali, prečítajte si aj v úvode spomenutý článok. 5 znakov, že je žena dobrá v posteli: Chlapi, toto si treba všímať!

muž dobrý v posteli

Zdroj: Cosmopolitan.com, YourTango.com | Foto: Pexels

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *