So. jún 15th, 2024

Nahovoril frajerku na trojku: Odvtedy už nechce spávať s ním, ale s iným ženami!

trojku

Zažiť trojku je snom mnohých a ako sa hovorí, kto chce, ten hľadá spôsob. Jednému týpkovi sa to podarilo a nahovoril frajerku na trojku s jej kamoškou. Odvtedy však baba už nechce spávať s ním, ale s inými ženami!

Ako hovorí text jednej rapovej piesne, ak chceš silou mocou lietať, dávaj si pozor, aby si neskočil na mínu. Metaforicky sa niečo podobné stalo týpkovi, ktorý sa so svojim príbehom podelil na sociálnej sieti Reddit.

Chalanisko sa tam anonymne priznal, že mal trojku s frajerkou a jej kamarátkou. Noc bola skvelá a všetko dopadlo tak, ako malo. Problémy začali neskôr.

Čávenko bol podľa vlastných slov rád za takýto zážitok, ale čakal, že ich život sa potom vráti naspäť do normálu. To sa však nestalo, pretože jeho frajerka začala na neho čoraz viac naliehať, aby si zase priviedli nejakú inú ženu do postele k nim.

trojku

Zašlo to dokonca až tak ďaleko, že dvojica partnerov sa teraz kvôli tomu často háda a ich intímny život odvtedy padol na bod mrazu. Chalanisko napísal, že hoci sa mnohým môže zdať čudné, že nechce spávať s iným ženami, on však miluje svoju ženu a nechce sa o ňu deliť.

Nuž, ako teda ukazuje tento príbeh, trojku vo vzťahu si vždy treba dobre rozmyslieť, aby jeden z partnerov nezatúžil po nových skúsenostiach.

P.S. Ak ste ešte nevideli, prečítajte si aj náš starší článok. Manžela nahovorila na 4-ku: Keď boli v najlepšom, zistila krutú pravdu!

trojku

Zdroj: DailyStar.com, Reddit.com | Foto: Marriage.com

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *