Pi. jún 14th, 2024

Ďalší skvost internetu: Jeho priateľka sa v posteli prezlieka za psa!

prezlieka za psa

Nie je to tak dávno, čo sme mali článok o žene, ktorá sa prezlieka za psa. Dievčina z dnešného článku sa tiež prezlieka za psa, teda asi za fenku. Ale robí to dokonca aj pri ťuťu-muťu v posteli.

Chalanisko menom Demetrius v rámci rozhovoru pre YouTube kanál Love Don’t Judge uviedol netradičnú story. Jeho priateľka Jade si kupuje chlpaté kostýmy a pri intímnostiach sa prezlieka za psa.

Samotná Jade, teda „fenka“ z tohto príbehu, následne videá či fotky z ich milostného života predáva na svojej stránke na webe pre dospelých OF.

Baba v tom istom interview povedala, že jej priateľovi chvíľu trvalo, kým sa do toho dostal. Až po nejakom čase začal byť ok s tým, že pridávajú takýto obsah na internet.

prezlieka za psa

Demetrius dodal: „V skutočnosti to náš intímny život až tak nezmenilo. Samozrejme, má počas toho na sebe kožušinový oblek. Ja si len vždy musím uvedomiť, že je za tým ona a nie maskot.“

Čelia častej kritike, že to, čo robia, je zvrátené. Demetrius ale hovorí, že je to stále Jade, ktorá ho priťahuje, a nie jej „psia osobnosť“.

Dvojica odhaduje, že za kostýmy minuli zhruba už 25 tisíc dolárov. Práve nedostatok financií pre toto „hobby“ ich priviedol k myšlienke predávať ich intímny život na internete.

Jade sa (nielen) v posteli prezlieka za psa

prezlieka za psa

Dvojica dostala veľa kritiky po tom, čo zverejnili svoj „chlpatý životný štýl“. „Sme posudzovaní online, pretože robíme obsah pre dospelých s kožušinovými oblekmi,“ povedala Jade.

Demetrius uisťuje, že nemá žiadny se*uálny záujem o psov a vždy si je veľmi vedomý toho, že v kostýme je Jade. „Myslím, že je to neškodné. Baví ma to,“ vyhlásil.

Ak by niekto z vás chcel túto „psiu žienku“ sledovať napríklad na Instagrame, odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

P.S. Prečítajte si aj náš starší článok s podobnou tematikou. Len pre fajnšmekrov: Kočka zarába 700 litrov tým, že sa vydáva za fenku šteniatko!

Zdroj: YouTube/Love Don’t Judge | Foto: Instagram/Jadethefur

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *