Pi. júl 19th, 2024

V najlepšom sa netrafil do priateľky: Zlomenina na troch miestach!

Ako všetko v živote, ani milovanie niekedy nedopadne úplne podľa predstáv. Svoje o tom vie aj jeden nešťastník, ktorý sa pri akte netrafil do priateľky. Dokonca skončil s trojnásobnou zlomeninou. Poďme ale od začiatku!

Tento prípad sa stal v Tanzánii. 36-ročný muž z Afriky sa objavil na pohotovosti a sťažoval sa na bolestivý opuch na svojom pohlavnom orgáne a tiež na krv v moči.

Tamojší urológovia pre časopis International Journal of Surgery Case Reports uviedli, že pacientovi sa stal úraz pri milovaní. Vykĺzol počas neho z partnerky a pri opätovnom pokuse sa netrafil do priateľky. Vtom započul hlasný praskavý zvuk.

Doktori neskôr zistili, že Afričan zasiahol tzv. ženskú perineálnu oblasť, čo je miesto medzi pohlavným orgánom ženy a jej konečníkom. Po tvrdom náraze prišla rýchla strata stoporeného stavu a spomínané zdravotné komplikácie, ktoré pacient uviedol pri príchode na pohotovosť.

milenci

Magnetická rezonancia a ďalšie vyšetrenia odhalili trojnásobnú zlomeninu, spolu s tým aj hematóm a čiastočné pretrhnutie močovej trubice.

Doktori uviedli, že ide o zriedkavú diagnózu a najčastejšie k nej dochádza práve pri milovaní. Vo výnimočných prípadoch ale aj vtedy, keď sa muž uspokojuje sám.

Pacient podstúpil urgentnú chirurgickú operáciu a po troch dňoch bol prepustený do domácej liečby. Po zhruba pol roku ho na kontrole lekári ubezpečili, že jeho milostný život sa vráti späť do normálu.

netrafil do priateľky

Zdroj: Science Direct / Foto: YouTube

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *