Št. máj 23rd, 2024

Nikdy nenechávajte špinavý riad v dreze cez noc: Prichádzate tak o peniaze!

špinavý riad v dreze cez noc

Na internete sme natrafili na zaujímavé video, ktoré uvádza, že by sme nikdy nemali nechávať špinavý riad v dreze cez noc. Ľudia vraj takto prichádzajú o peniaze. Prečítajte si viac.

Prečo by sme nikdy nemali nechávať špinavý riad v dreze cez noc? Odpoveď treba hľadať v energetických silách. Internetom koluje video, ktoré tvrdí, že takto ľudia prichádzajú o peniaze.

Vo videu sa uváda, že každý, kto si necháva špinavý riad v dreze cez noc, si z energetického hľadiska blokuje prísun peňazí do svojho života. Za zmienku určite stojí, že sme sa na túto vec pozreli bližšie a podobné pravidlo hlási aj Feng Šuej.

Ak by niekto z vás nevedel, Feng Šuej je čínske umenie geomantie, čiže výkladu prúdenia a smerovania zemských a atmosférických síl. Používa sa najčastejšie na to, aby slúžilo čo najlepšiemu a najpríjemnejšiemu toku energie.

A práve odborníčka na Feng Šuej uvádza, že to nie je len o špinavom riade v dreze. „Sporák znamená zdravie a peniaze. Udržiavajte ho čistý a používajte všetky horáky,” povedala Oľga Szabová, spomínaná odborníčka na Feng Šuej.

V tomto prípade ešte stojí za doplnenie, že z hľadiska Feng Šuej a zlej energie sú najviac “nebezpečné” rozbité riady. Praskliny na riadoch vraj napríklad ukazujú na problémy vo vzťahoch, ale do takýchto rétorík sa už radšej tentokrát púšťať nebudeme.

Nuž, skúste teda odkladať špinavý riad pred spaním a dajte nám za pár týždňov vedieť, či sa to odrazilo aj na stave vášho bankového účtu. P.S. Pre tých z vás, ktorí ešte nevideli, prečítajte si aj náš starší článok. Nikdy necikajte v sprche: Doktorka varuje, čo potom hrozí!

špinavý riad v dreze cez noc

Zdroj: Facebook, PODS, Plus Jeden Deň

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *