So. jún 15th, 2024

Od Kazachstanu po Kambodžu: Kostol vymenila za nahotinky!

Kostol vymenila

Ďalšia nezbedná katolíčka na obzore. Zoznámte sa kočkou, ktorá si hovorí Gracie J. Ako mladá vyrastala vo veľmi striktnej náboženskej rodine a navštevovala kostoly. Ako dospelá kostol vymenila za úplne iné odvetvie!

Gracie J vyrastala a zasvätila svoj život cirkvi vďaka prísnej náboženskej výchove. Ako mladé dievča chodila každý týždeň do kostola.

A to bez ohľadu na to, do ktorej krajiny sa jej rodina presťahovala. Od Kambodže po Thajsko, Austráliu, Lotyšsko a Kazachstan.

Jej rodina doma vzdelávala ju a jej sestry – vychovávala ich v neustále sa meniacom prostredí, ktoré zostalo bez sociálnych médií, internetu a nevhodných filmov. Ale keď mala 18 rokov, Gracie sa oslobodila od cirkvi, aby žila alternatívnym životom skúmania.

Kostol vymenila

Kostol vymenila za iný život

V jej prípade zašla premena až tak ďaleko, že v súčasnosti produkuje obsah na web pre dospelých OF. Momentálne má vďaka svojmu štipľavému obsahu päťciferné čísla mesačne, takže život Gracie je na hony vzdialený od jej detstva.

Napriek tomu vraj stále bojuje s hanbou a vinou zo svojej kresťanskej výchovy a silných presvedčení, ktoré jej boli zverené.

Gracie J je aktívna aj na Instagrame, kde má v čase písania článku cez 72 tisíc followerov. Ak by ju niekto z vás chcel na tejto platforme sledovať, odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

Kostol vymenila

Zdroj: DailyStar.co.uk | Foto: Instagram/Gracewearslace

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *