„Som jediná žena na svete, ktorá je pastorka a zároveň herečka pre dospelých.“

 „Som jediná žena na svete, ktorá je pastorka a zároveň herečka pre dospelých,“ tvrdí Američanka s kórejskými koreňmi Christy Love.

Christy Love je naozaj netradičná žienka. Pracuje ako pastorka v kresťanskom kostole v LA, spoločne so svojim manželom.

Popritom má však aj inú prácu a tá už je trošku z iného súdka. Mimo kostola je totiž známa tiež ako herečka pre dospelých.

Christy žije dva životy. Na jednej strane je to péčková herečka, ktorá si od roku 2017 získava čoraz väčšiu popularitu na weboch pre dospelých. Na druhej strane je už 14 rokov vydatá za svojho manžela. S ním spoločne vyštudovali teológiu a venujú sa miestnemu kostolu, kde obaja pracujú ako pastori.

„Milujem to, čo robím, ale stále milujem Ježiša. Ak ma máš rád, máš ma rád, ak nie, tak nie, ale toto som ja a cítim, že to môžem byť ja a prišla som na miesto, kde naozaj milujem to, kto som, namiesto toho, aby som to skrývala. Takže to bolo pre mňa veľmi oslobodzujúce,“ povedala Christy o svojej jedinečnej životnej ceste.

Nás by len tak informatívne zaujímalo, či o jej videách na weboch pre dospelých vedia aj veriaci v kostole, ktorý spolu s manželom spravuje. Ale ako sa hovorí, božie cesty sú nevyspytateľné.

Ak vás táto osôbka zaujala, môžete ju napríklad sledovať na Instagrame, kde má cez 100 tisíc fanúšikov. Link na jej profil nájdete na konci článku pod krátkou fotogalériou pani pastorky, teda herečky.

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Instagram/Clca69

%d