Najkrajšia golfistka sveta posiela horúci pozdrav: Vyzerá luxusne!

Najkrajšia golfistka na svete, ktorá už síce golf aktívne nehráva, poslala svojim Insta fanúšikom horúci pozdrav. Vyzerá naozaj luxusne!

Paige Spiranac je americká televízna osobnosť, svojho času sa preslávila ako hráčka golfu. Dokonca je mnohými označovaná za najkrajšiu golfistku na svete.

Paige sa narodila 26. marca 1993 v americkom meste Colorado. Jej otec hrával americký futbal, jej mama bola balerínou. Športové vlohy teda mala po kom zdediť a už v detstve sa začala venovať golfu.

Profesionálna golfistka sa z nej stala v roku 2015. V máji 2016 už debutovala na svojom prvom turnaji medzi profíkmi. Jej športová kariéra bola relatívne úspešná, ale celosvetovo zažiarila najmä svojim výzorom a pôvabom.

Paige jej totiž dodnes označovaná titulom najkrajšia golfistka na svete a napríklad na Instagrame má bezmála 4 milióny followerov. Tým nedávno poslala horúci pozdrav iba v bikinách s motívom americkej vlajky.

Pozrite si pár slušnejších fotiek Paige a pod fotogalériou nájdete preklik na spomínané bikinové snímky. Čo poviete na krivky tejto bloncky? Za nás vyzerá výborne!

Vraj najkrajšia golfistka na svete Paige Spiranac

Soomínané fotky v bikinách – TU

Foto: Instagram/PaigeRenee

%d