Pi. júl 19th, 2024

36-ročná panna: Túto kočku ešte nikto neprehovoril!

panna

„Mám 36 rokov a som stále panna. S prvým milovaním čakám až do svadby.“ Prečítajte si krátku story o netradičnej žienke z amerického New Yorku.

Nie je to tak dávno, čo obletel internety prípad 40-ročnej olympioničky, ktorá sa verejne priznala, že je ešte stále panna. Reč je o atlétke Lolo Jones, ktorá neskôr toto priznanie vraj aj oľutovala.

Lolo ale zďaleka nie je jediná. Teraz sa na zahraničných portáloch teší pozornosti istá Sonali Chandra. Ona aj Lolo majú spoločnú jednu vec a síce, že s prvým milovaním čakajú do svadby.

Sonali je komička a tanečníčka v New Yorku, takže s jej profesiou je priznanie o panenstve o to prekvapujúcejšie. Pre zahraničné médiá sa priznala, že za toto rozhodnutie môže jej prísna výchova.

Taktiež sa vyjadrila, že mala až 26 rokov, keď sa prvýkrát mužovi priznala, že je panna. Pre Seen TV doslova povedala: „Keď som mu to oznámila, padla mu sánka. Spýtal sa, či chcem byť pannou navždy. Jednoducho som mu povedala: Počuj, chlapče, potrebujem prsteň, rozumieš?“

Po tomto incidente mala ešte dva výraznejšie romániky. Ani jeden z mužov však na dohodu, že prvé milovanie až po svadbe nechcel pristúpiť. Niektorí nápadníci ju dokonca označili za ase*uálku alebo že je na ženy.

Sonali je ale skalopevne presvedčená, že je úplne hetero a na mužov, len skrátka na to „své poprvé“ si počká do svadby, stoj čo stoj.

Už len pre jej zdravý duševný stav dúfame, že sa nejaký borec na jej požiadavky ulakomí ešte dovtedy, kým Sonali vyzerá ako tak k svetu a nie je po záruke, hh.

panna

Zdroj: DailyMail | Foto: Facebook/Sonali Chandra

Related Post