Slávna po**oherečka narovinu: Takéto je ideálne mužské náradie!

Aké je ideálne mužské náradie? Známa herečka pre dospelých Nicole Aniston v tom má absolútne jasno. Prezradila to v podcaste Holly Randall.

Nicole Aniston je populárna americká herečka pre dospelých. V súčasnosti už 36-ročná MILF-ka začínala v tejto brandži ešte v roku 2009 ako 22-ročná.

Teraz známa po**ohviezda, ktorá je v péčkovom biznise už 14 rokov, prezradila, aké je podľa nej ideálne mužské náradie. A mnohých bežných chlapov jej slová zaiste potešia.

Samotná Nicole totiž tvrdí, že na veľkosti mužskej pýchy vôbec nezáleží. Sama nerozumie, prečo muži tak často riešia veľkosť svojho prirodzenia.

Ona je napríklad so vzhľadom svojej „mušličky“ úplne zmierená a nikdy by ju vraj nenapadlo sa porovnávať s inými.

Podľa nej všeobecne pri tejto otázke vôbec nezáleží na číslach. „Chlap môže mať veľkého, ale zároveň môže byť hrozný v posteli,“ povedala.

Bývalá playmate roka v časopise Penthouse (2013) uviedla, že má rada priemer. Práve s mužom, ktorý bol „tam dole“ priemerne obdarený zažila svoj najlepší s*x v živote.

ideálne mužské náradie

„Nemám rada veľké. Je potom príliš ťažké robiť veľa cool pozícií. Priemerný chlap môže byť dobrý… alebo chlap s malým pen**om môže byť dobrý,“ tvrdí Nicole.

Ideálne mužské náradie bolo len jednou z viacerých pikantných tém, o ktorých rodáčka z Kalifornie rozprávala v podcaste Holly Randall.

Okrem spomínaných filmov s erotickou tematikou je Nicole populárna aj na Instagrame. Tam jej profil sleduje viac ako 3,7 milióna ľudí. Odkaz naň nájdete na konci článku.

ideálne mužské náradie

Zdroj: YouTube/HollyRandall | Foto: Instagram/Realnicoleaniston

%d