Pi. júl 19th, 2024

Ťuťu-muťu 7x do týždňa, inak bude neverný, hlási táto MILF-ka!

Ťuťu-muťu 7x

42-ročná MILF-ka hlási, že pokiaľ v manželstve nie je ťuťu-muťu 7x do týždňa, hrozí veľké riziko nevery. Nielenže dáva rady ostatným ženám, vraj sa tým riadi aj ona sama.

Žienka menom Carla Belluccio je modelka, influencerka a objavila sa aj v televíznej reality show v Británii. Okrem toho je však aj manželka a matka. A práve manželstvo nedávno verejne preberala.

Carla vyhlásila, že pokiaľ v manželstve nie je ťuťu-muťu 7x do týždňa, ženy sa môžu pripraviť na manželovu neveru. Touto radou do života sa údajne riadi aj ona sama.

Ťuťu-muťu 7x

„Vždy vynakladám obrovské úsilie, aby som bola každý deň v týždni príťažlivá a vzrušujúca,“ uviedla v nedávnom rozhovore. Len dodajme, že jej manželom je relatívne známy fotograf Giovanni Pincay.

Blondínka tiež povedala, že vždy, keď sa jej ľudia pýtajú, ako na štastné manželstvo, dá im práve túto radu. Čo myslíte vy, má pravdu?

P.S. Carla má 42 rokov, takže ešte spadá do kategórie Milf. Ak ste ešte nečítali, prečítajte si aj náš starší článok na tému: Kedy je žena MILF, kedy už cougar alebo GILF?

Ťuťu-muťu 7x
Ťuťu-muťu 7x

Zdroj: Daily Star | Foto: Instagram/Officialcarlabellucci

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *