Nepustili ju do reštaurácie kvôli malému tetovaniu!

Vy nemôžete, toto si vypočula žena v Austrálii, keď chcela vojsť do reštaurácie. Dôvodom bolo jej tetovanie na chrbte!

Mamina Katie Hally zostala zahanbená a očervenela, keď ju nepustili do reštaurácie. Katie sa chcela v luxusnom podniku zúčastniť večierku na počesť 45. narodenín jej priateľa.

Ochranka ju však pri vstupe zablokovala a vypočula si spomínané slová: Vy nemôžete. Dôvodom sú zásady tetovania, ktoré podnik má, vypočula si.

V nich stojí, že hosťom nebude umožnený vstup, ak sú tetovania zastrašujúce, agresívne alebo urážlivé. Katie má na svojom chrbte vytetované tri čínske znaky.

Paradoxne, Katie sa ohradila tým, že jej vytetované znaky znamenajú rodinu, šťastie a lásku. Incident sa stal v austrálskej prímorskej oblasti Burleigh Pavilion.

do reštaurácie

Žena sa neskôr vyjadrila, že tam bola predtým už niekoľkokrát a ako vždy si obliekla jednoduché ramienkové šaty. Dokonca mala cez ruku prehodenú bundu. Keď si ju chcela obliecť, nepomohlo ani to.

Sklamaná teda podnik opustila a zamierila domov. Tam sa prezliekla tak, aby svoje tetovanie zakryla a vrátila sa späť na narodeninovú oslavu.

Incident sa stal virálnym potom, ako sa Katie so svojou skúsenosťou podelila na Facebooku. Neskôr sa o tom z médií dozvedeli aj vedúci samotného podniku. Tí sa jej ospravedlnili a vydali stanovisko.

V ňom sa okrem iného uvádza, že Katie mala byť určite vpustená do reštaurácie na oslavu.

Zdroj: Daily Star | Foto: Facebook

%d blogerom sa páči toto: