Pi. jún 14th, 2024

41 rokov panna: Krásna atlétka sa šetrí ako darček pre manžela!

41 rokov panna

41 rokov panna. Krásna atltéka Lolo Jones tvrdí, že je to najťažšie rozhodnutie v jej živote. Prečítajte si jej story.

Lolo Jones je 41-ročná americká športovkyňa a veľmi úspešná. Svoju krajinu reprezentovala na letných olympijských hrách ako bežkyňa a neskôr tiež na zimných. Tam už pre zmenu ako bobistka.

Narodila sa 5. augusta 1982 v štáte Iowa, USA a tento rok oslávi už 42 rokov. Napriek tomu, že je úspešná vo svojej profesii a navyše aj veľmi krásna, Lolo je už 41 rokov panna.

Rozhodla sa tak z náboženských dôvodov. „Je to najťažšia vec v mojom živote,“ vyhlásila Američanka. Tá si svoje „poprvé“ šetrí pre budúceho manžela chce mu to dať ako darček.

41 rokov panna

Verejne sa k tomuto prvýkrát priznala ešte v roku 2012 v rámci interview pre HBO. Neskôr uviedla, že toto rozhodnutie veľmi ľutuje, pretože jej to zničilo ľúbostný život.

Podľa vlastných slov cítila, že od vtedajšieho verejného priznania na ňu už muži pozerali inak. Pri randení musela čeliť nepríjemným otázkam oveľa skôr, než predtým.

Športovkyňa, ktorá je už 41 rokov panna, ďalej povedala, že je to aj nevýhoda oproti jej súperkám v športe. Podľa nej totiž „ťuťu-muťu“ pomáha ženským atlétkam z hľadiska hormónov. Cíti sa preto v miernej nevýhode.

Čoskoro 42-ročná bobistka dúfa, že jedného dňa sa vydá a stane sa matkou. Svoj voľný čas zatiaľ vypĺňa záhradkárčením a uviedla, že v romantických záležitostiach momentálne žije zo dňa na deň.

Nuž, táto žienka sa na svojho vysnívaného princa načakala celkom dosť. Takže jej prajeme, aby sa čoskoro objavil vo dverách. Kým nebude neskoro.

P.S. Prečítajte si aj náš starší článok s podobnou tematikou. 36-ročná panna: Túto kočku ešte nikto neprehovoril!

41 rokov panna

Zdroj: Businessinsider.com | Foto: Instagram/LoloJones

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *