So. jún 15th, 2024

Syn sa identifikoval ako mačka: Mama ho vzala k veterinárovi!

identifikoval ako mačka

Bizarný prípad nedávno obletel internety. Syn sa identifikoval ako mačka, mama ho vzala k veterinárovi. Nebola však spokojná s odpoveďou lekára!

Nedávno online platformami začalo kolovať video, ktoré sa stalo veľkým virálom. V ňom sa matka sťažuje na to, že veterinár neliečil jej syna. Poďme ale od začiatku.

Istá Američanka zverejnila na Tik Toku video, v ktorom oznámila svetu, že jej syn sa identifikoval ako mačka. Milujúca mamina neváhala a svoju mačku, teda syna, vzala k veterinárovi.

Na prekvapenie oboch však veterinár odmietol syna vyšetriť. Ako vysvetlil jeho matke, anatómia ľudského a mačacieho tela je úplne iná.

Záber z videa, v ktorom vysvetľuje ako zobrala syna k veterinárovi

identifikoval ako mačka

Najzaujímavejšie na tom je, že matka zostala nemilo prekvapená, že veterinár odmietol jej syna ošetriť. Podľa nej ak sa identifikoval ako mačka, tak je mačka.

Ako to býva v Amerike zvykom, veterinár sa možno obával aj žaloby, ale matka sa rozhodla, že ho žalovať nebude. Vraj len chcela oznámiť svetu, že keď sa niektorí ľudia cítia ako zvieratá, mali by mať prístup k veterinárskemu ošetreniu.

Niekoľko týždňov po tomto videu sa tá istá mama zviditeľnila opäť. Jej syn, ktorý sa identifikoval ako mačka, si totiž oblizoval v škole „labky“, čo sa nestretlo s pochopením učiteľov. Veterinára mamina žalovať nechcela, ale v prípade školy už súdnu žalobu vraj zvažuje.

P.S. Ak vás bavia takéto bizarnosti, prečítajte si aj náš starší článok. Identifikuje sa ako mimozemšťanka: Každý týždeň si maľuje kožu na modro!

Syn, ktorý sa identifikoval ako mačka, si v škole „oblizoval labky“

Zdroj: M9.news | Foto: Tik Tok

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *