Št. máj 23rd, 2024

Študentka vysokej školy: Žiadna umelina, ale prirodzene krásna baba!

Študentka vysokej školy

Študentka vysokej školy si na online platformách hovorí Skylar Mae. Zoznámte sa s príťažlivou brunetkou, ktorá študuje v Arizone, USA.

V posledných mesiacoch je čoraz zriedkavejšie natrafiť na internete na prirodzene krásnu ženu alebo aspoň takú, čo vyzerá prirodzene. Svetlou výnimkou môže byť napríklad bruneta Skylar.

Skylar Mae je pseudonym mladučkej Američanky, ktorá už nejaký ten piatok vzbudzuje pomerne značnú pozornosť na sociálnych sieťach. Začínala na Facebooku, Twitteri a Instagrame.

V súčasnosti má okrem toho ešte aj účty na Tik-Toku alebo OF. Na druhom spomenutom webe je mesačný poplatok za jej profil 30 dolárov (necelých 28 eur).

Niekde som sa dočítal, že má 18, inde, že 23, tak si vyberte. Pravdepodobnejšia sa však zdá byť to druhé. V tomto zahraničnom článku o nej sa uvádza, že sa narodila 4. júna 2000 v americkom štáte Arizona.

Ak je tento údaj správny, minulý rok oslávila 23 rokov a v júni 2024 oslávi 24. narodeniny. Vo vyššie uvedenom článku sa tiež píše, že jej civilné meno je Courtney Miller.

Ona sama má vo svojom Bio uvedené, že je študentka vysokej školy v Arizone. Na Instagrame má momentálne 4,4 milióna fanúšikov. Odkaz na jej oficiálny Insta profil nájdete na konci článku.

Študentka vysokej školy Skylar Mae

Foto: Instagram/SkylarMae

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *