Št. máj 23rd, 2024

Zo Xeny je 56-ročná bloncka: Pozrite, ako vyzerá teraz!

Zo Xeny

Zo Xeny je 56-ročná bloncka. Lepšie povedané, herečka Lucy Lawless, ktorá hrala bojovníčku Xenu, nedávno oslávila 56 rokov. Pozrite si, ako vyzerá teraz.

Xena je akčný, dobrodružný a fantasy seriál, ktorý sa nakrúcal v USA a na Novom Zélande. Vznikol v roku 1995 a natáčal sa do roku 2001. Predlohou pre tento počin bola kniha známeho autora Charlesa Dickensa.

Hlavnú postavu, princeznú a bojovníčku Xenu, stvárnila herečka Lucy Lawless. Tá pochádza z Nového Zélandu, kde sa narodila 29. marca 1968 v Mount Albert, Auckland. Xena nebola jej prvá úloha.

Ešte ako detská herečka sa objavila v niekoľkých seriáloch ako 60 Minutes (1979), Funny Business (1987) a Shark in the Park (1989). V roku 1990 nakrútila svoj prvý film. Práve seriál Xena jej však vyniesol najväčšiu popularitu a mnohí si ju s touto postavou spájajú dodnes.

Lucy Lawless ako Xena

Zo Xeny

Lucy Lawless je stále aktívna herečka. Je hlavná postava austrálskeho seriálu My Life Is Murder. Ten je radený do kategórií dráma, komédia a mysteriózny. V roku 2024 sa natáča štvrtá séria. Každá z predchádzajúcich troch má 10 epizód.

A už aj v tomto seriáli mohli diváci postrehnúť, ako sa zo Xeny stala blondínka. Lucy Lawless tu učinkuje práve s blond vlasmi a istý čas ich nosila aj v civilnom živote. Aktuálne má pre zmenu melír.

V marci 2024 oslávila 56 rokov. Nižšie sme si pre vás pripravili pár fotiek, ako vyzerá teraz. Ak by ju niekto z vás chcel sledovať na Instagrame, kde má cez 311 tisíc fanúšikov, odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

Zo Xeny je 56-ročná žienka

Zo Xeny
Zo Xeny
Zo Xeny
Zo Xeny
Zo Xeny

Zdroj: Csfd.cz | Foto: Instagram/Reallucylawless

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *