Ne. apr 14th, 2024

Najhľadanejšie péčkové herečky: Veľké prekvapenie!

najhľadanejšie péčkové herečky

Dnes vám predstavíme najhľadanejšie péčkové herečky roka. Rebríček je podľa výsledkov na portáli Por*hub. Nechýbajú v ňom stálice ako Angela White, Mia Khalifa alebo Riley Reid. Veľké prekvapenie nájdeme napríklad na mieste číslo 1.

10 – Violet Myers

Violet Myers je 26-ročná Američanka, ktorá oslavuje narodeniny 24. februára. Svoju kariéru začínala pomocou sociálnej siete Twitter v roku 2015, neskôr presedlala na herectvo pre dospelých. V roku 2020 sa prvýkrát dostala aj medzi finalistov o prestížnu cenu AVN Award.

9 – Mia Malkova

Medzi najhľadanejšie péčkové herečky roka patrí aj Mia Malkova, ktorá skončila na 9. mieste. 31-ročná rodáčka z Kalifornie sa v tomto priemysle radí už medzi dlhoročné stálice.

8 – Mia Khalifa

Aj na ôsmej priečke je stálica tohto biznisu, ale Mia Khalifa je už pár rokov neaktívna. Aj napriek tomu sa rodáčka z Libanonu stále radí medzi najhľadanejšie péčkové herečky roka a to už niekoľko rokov po sebe.

7 – Emily Willis

Emily Willis je relatívne nový talent, rok výroby 1998. 24-ročná bruneta pochádza z Argentíny. Napríklad jej Insta profil Emily WillisX3 má viac ako 2,2 milióna fanúšikov.

6 – Riley Reid

Riley Reid patrí od začiatku svojej péčkovej kariéry medzi najvyhľadávanejšie herečky. Viackrát bola nominovaná na rôzne ceny v tomto odvetví, niekedy v kategórii výzoru, viackrát aj kvôli svojim erotickým skills vo videách. Dnes má rodáčka z Miami 32 rokov.

5 – Angela White

38-ročná puma z Austrálie viackrát vyhrala súťaže o najkrajšie, prípadne najväčšie prednosti v péčkovom priemysle. Rovnako ako vyššie spomínaná Mia Malkova či jej menovkyňa Mia Khalifa, aj Angela patrí medzi stálice vo filmoch pre dospelých.

4 – Sweetie Fox

Má 22 rokov, pochádza z Ruska a v tomto priemysle začínala už v osemnástich. Prvýkrát o sebe dala výraznejšie vedieť ako 19-ročná. Meria 165 centimetrov a váži 57 kíl. V júni 2023 oslávi 22 rokov.

3 – Eva Elfie

Na Por*hub má 174 videí, ktoré videlo dovedna 913 miliónov užívateľov. To Evu Elfie zaradilo v rebríčku najhľadanejšie péčkové herečky roka na tretie miesto. Má 23 rokov a narodila sa v meste Omsk. Jej oficiálny Insta účet sleduje 3,4 milióna followerov.

2 – Lana Rhoades

Modrooká Lana Rhoades zaujme nielen zvodným pohľadom, ale aj úžasnými krivkami. 26-ročná Američanka patrí medzi najžiadanejšie herečky 18+ už pár rokov. Napríklad na Insta má až cez 16 miliónov sledovateľov.

1 – Abella Danger

Určite vás prekvapili viaceré mená v tomto zozname, nás najviac prekvapilo práve prvé miesto. Abella Danger je rodáčka z Floridy a v súčasnosti má 27 rokov. Vo filmoch pre dospelých začínala v roku 2014. V poslednom období dosahuje vrchol svojej kariéry. Vyhrala niekoľko cien v kategórii najlepšej herečky a teraz opanovala aj rebríček najhľadanejšie péčkové herečky roka.

Foto: Instagram

Related Post