Premena za 150 tisíc eur: „Teraz som príliš pekná, aby som pracovala!“

Niektoré pekné žienky to trošku preženú s plastikami, iné to dajú ešte o dva levely vyššie. Z druhej kategórie je Maďarka Barbara Luna Sipos. Jej premena za 150 tisíc eur zaujala najznámejšie médiá. Mladá kočka navyše tvrdí, že je príliš pekná, aby pracovala. Prečítajte si jej vysvetlenie!

Barbara Luna Sipos sa stala hviezdou internetu prvýkrát zhruba pred dvoma rokmi. Zaujala jej premena za 150 tisíc eur, ešte viac slová po dokončení plastík. „Som príliš HOT na to, aby som pracovala.“

Jej vášeň pre legendárnu bábiku Barbie sa začala už v detstve a prvýkrát išla pod nôž plastického chirurga už ako 17-ročná. Dnes má za sebou viac ako 10 takýchto operácií.

Britský Daily Mail o nej pred dvoma rokmi napísal, že plastiky ju dovtedy stáli 135 tisíc britských libier, čo je v prepočte na našu menu zhruba 157 tisíc eur.

premena za 150 tisíc

Pracovať už nemohla, lebo je príliš atraktívna

Ešte zaujímavejšie je, že takmer všetko to financoval exmanžel dnes už 24-ročnej bloncky. On mal vraj tiež vždy slabosť na Barbie bábiky, rovnako ako ona.

Ich manželstvo skončilo po troch rokoch, takže čávo možno aj smutne zaplakal nad touto investíciou. Barbare však premena za 150 tisíc eur zdvihla sebavedomie natoľko, že ukončila pracovný pomer. Dovtedy pracovala ako recepčná.

Barbara o sebe uviedla, že nikdy nebola škaredá, ale teraz je to ešte úplne iné. Ukončila prácu recepčnej, pretože muži v jej blízkosti boli z nej celí bez seba. Tvrdí ona.

„Uvedomila som si, že v dnešnej spoločnosti nie je ľahké pre atraktívne ženy pracovať a postupovať v kariérnom rebríčku bez toho, aby sa s mužom vyspali – a to som nechcela,“ uvádza Maďarka.

Ani napriek obrovskej sume peňazí a už 10 plastikám, ktoré zatiaľ podstúpila, so svojim hobby nekončí. Barbara vyhlásila, že má v pláne aj ďalšie plastiky a vyzerať ako živá Barbie je pre ňu ako splnený sen.

premena za 150 tisíc

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Instagram

%d blogerom sa páči toto: